top of page

Kierownik Robót Kolejowych

Polska

FORMA UMOWY

umowa o pracę - pełen etat lub B2B

MODEL PRACY

stacjonarnie na kontrakcie

Opis stanowiska

Kierowanie i nadzór nad działaniami związanymi z budową i modernizacją infrastruktury kolejowej
Utrzymanie terminowości i jakości prac
Dobór i negocjacje z dostawcami
Zapewnienie zgodności realizacji projektów z obowiązującymi normami i przepisami
Koordynacja działań z innymi działami firmy oraz podwykonawcami
Zarządzanie zasobami ludzkimi i materiałowymi
Monitorowanie budżetu na powierzonym odcinku robót
Zapewnienie bezpieczeństwa pracy oraz przestrzeganie procedur BHP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek związany z budownictwem lub infrastrukturą kolejową

  • Minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu robotami na kompleksowych projektach kolejowych

  • Uprawnienia wykonawcze kolejowe będą dodatkowym atutem

  • Umiejętność organizacji pracy zespołu oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • Duże zdolności przywódcze i komunikacyjne

  • Znajomość specyfiki branży kolejowej oraz obowiązujących przepisów

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w młodej firmie generalnego wykonawstwa działającej w sektorze kolejowym
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Pracę w zespole ambitnych profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych na adres e-mail rekrutacja@agility.construction. W temacie wiadomości proszę wpisać "Kierownik Robót Kolejowych".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za przesłane dokumenty aplikacyjne.

KLAUZULA INFORMACYJNA NA BIEŻĄCY i PRZYSZŁE PROCESY REKRUTACYJNE

Aplikując na ofertę pracy zgadza się Pani/Pana na przetwarzanie swoich danych osobowych, zawartych w aplikacji rekrutacyjnej na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Pani/Pana zdjęcie, zainteresowania itd). Jeżeli nie chcesz Pani/Pana, abyśmy przetwarzali dane o Pani/Panu, które nie są ściśle przez nas wymagane, prosimy o nieumieszczanie ich w swojej aplikacji rekrutacyjnej.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest, zgodnie z treścią ogłoszenia o pracę jest AGILITY Rail Engineering & Construction Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pokornej 2 lok 1041, 00-199 Warszawa (dalej zwana AGILITY Rail). AGILITY Rail wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować poprzez adres e-mail: rekrutacja@agility.construction

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:
1. przeprowadzenia bieżącego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”) w zakresie danych wymaganych przez Kodeks Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. a RODO w zakresie dodatkowych informacji umieszczonych w aplikacji oraz w przypadku wyrażenia zgody na udział w kolejnych rekrutacjach);
2. prowadzenia działań marketingu rekrutacyjnego, (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
3. wykorzystywania złożonej aplikacji rekrutacyjnej na potrzeby przeprowadzenia badań pod kątem satysfakcji procesu rekrutacyjnego lub zatrudnienia, (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO - prawnie uzasadniony interes tj. badanie satysfakcji z procesu rekrutacji przeprowadzanie badań pod kątem zatrudnienia);
 4. sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji, (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą odpowiednio podmioty świadczące usługi związane z obsługą procesu rekrutacyjnego, procesu zatrudnienia oraz doradztwa personalnego, dostawcy rozwiązań IT, podmioty świadczące usługi wsparcia procesów rekrutacyjnych, podmioty z grupy AGILITY, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane:
1. w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych do czasu wycofania zgody lub przez okres pięciu lat od daty wyrażenia zgody;
2. w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby marketingu rekrutacyjnego - do momentu wycofania tej zgody lub podjęcia decyzji o zaprzestaniu prowadzenia działań marketingu rekrutacyjnego;
3. w celu wykorzystywania złożonej aplikacji rekrutacyjnej na potrzeby badania pod kątem satysfakcji z procesu rekrutacyjnego lub zatrudnienia, dane osobowe przechowywane przez okres jednego roku od daty aplikowania na daną ofertę pracy, lub do czasu złożenia przez Panią/Pana skutecznego sprzeciwu odnośnie przetwarzania danych osobowych; 4. w przypadku prowadzonego procesu rekrutacyjnego oraz w przypadku sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w czasie regulowanym właściwymi przepisami prawa, nakazującymi przechowanie danych.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani/Panu poniższe prawa:
1. prawo do wycofania zgody, prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, poszczególne zgody można wycofać poprzez przesłanie oświadczenia na adres e-mail: rekrutacja@agility.construction
2. prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych - jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie tzw. prawnie uzasadnionego interesu i na warunkach określonych w przepisach RODO,
3. prawo wniesienia skargi do organu publicznego powołanego w celu ochrony podstawowych praw i wolności osób fizycznych w związku z przetwarzaniem oraz ułatwiania swobodnego przepływu danych osobowych w UE. Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych pozostałych/dodatkowych jest dobrowolne.